• 0352 235 4466
  • 0533 163 8410
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Simetri Estetik, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Simetri Estetik bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek,
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

Kişisel bilgilere sadece yetkili Simetri Estetik erişebilir. Simetri Estetik, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak hastaları hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, tüketici profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
Simetri Estetik, sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Simetri Estetik'in Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 


estetik kayseri
buttonrandevubuttonsorugonderbuttonsiziarayalim
Giriş

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

İletişim

E : [email protected]
T : +90 352 235 44 66
F : +90 352 235 44 66

ico-homeSimetri Estetik | Merkez
Alpaslan Mah.Mustafaşimşek Bulv.
Başyazıcıoğlu apt 105
Melikgazi, Kayseri

facebook
instagram
twitter
odeme kolayliklari3