• 0352 235 4466
 • 0530 291 5418
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HydraFacial

HYDRAFACIAL CİHAZI ve ÜRÜNLERİ

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

vortex teknoloji

VORTEX TEKNOLOJİ

HYDRAFACIAL MD® benzersiz her teknolojiyi kapsayan ve 17 yılı aşkın süredir Amerika ve tüm dünya genelinde birçok kullanıcıya sahiptir.fda onayli

FDA ONAYLI

Hydrafacial MD® 1996'dan beri dünya'nın en iyi cilt yenileme cihazı seçilmiştir. Bu senede (2015) dünya'nın en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü kazanmıştır.


uygulamalar
UYGULAMALAR

 • Akne Tedavisi, Skar Tedavisi,
 • Renk düzensizlikleri
 • Tıkalı gözenekler, siyah noktalar
 • Güneş hasarıHYDRAPACKS GOLD ÜRÜNLERİ

hydrapacks gold

Cilt problemlerin de yeni bir bakış açısı getiren HydraFacial, cihazları için özel olarak üretilen serumlar bir basamak daha yukarı taşındı. Uzun süredir kullanılan serumlar artık daha derinlemesine temizlik yapıyor daha iyi besliyor ve daha etkili. Hydrapacks Gold serisi ürünler daha derinlemesine yağ ve ölü hücre temizliği için salilsilik asitçe zenginleştirildi. Daha iyi nemlendirme ve daha etkin kırışıklık tedavisi için içersinde yer alan hyaluronik asit miktarı iki katına çıkarıldı. Dünyanın etkin bakımı artık çok daha iyi. Lekelerden ve siyah noktalardan arınmanın en önemli anahtarı cilt yüzeyinde bulunan ölü dokunun arındırılması ve siyah nokları, yağı sebumu çözecek güçte içerikli serumların kullanılmasıdır. Bu amaçla yağlı ve karma ciltler için özel olarak üretile Pure-Plus serisi ürünlerde Hydrafacial cihazlarının kullanımına sunuldur. Normal ciltlere oranla çok daha yoğun sebum salgılayan yağlı ciltlerde kullanılan Active 4 serum yerine Pure Plus kullanılarak ilk temizleme anından dahi daha yoğun arınma hissi hisedebilirsiniz.

Geliştirilmiş Aniti-OX Gold serumu içeriğindeki yoğun Hyaluronik asit ile çok daha kuvvetli bir aniti aging ve nemlendirme etkisi sağlıyor. İçeriği zenginleştiren formül okadar zenginki Amerikan sağlık dairesi tarafından medikal device statüsünden sayılan oranlara ulaştı bu sebeple Fransada MdSkinSolutions tarafından üretilmektedir. Yapılan çalışmalar sonucunda Hydrapacks Gold ürünleri 4 kata kadar daha etkin sonuçlar vermektedir.


HYDRAFACIAL CİHAZI HAKKINDA

cihaz

Cilt problemlerin de yeni bir teknoloji HydraFacial, 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilen cihaz sayesinde, cilt problemleri, lekeleri, siyah noktalardan kurtulun HD kalitesinde bir cilde sahip olun. Dünya da cilt yenileme işlemlerine leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alan yan etkisi olmayan iyi tedavi yöntemi hydrafacial.

Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekildeşekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi. Her cilt tipine uygun Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar almakta.


FAYDALARI

faydalari

Cilt yüzey yenileme teknolojisindeki bu gelişmeler agresif soyma ve kimyasal peelin in yararlı etkilerini tek adımlı bir cilt yenileme işleminde birleştirebilmesini sağladı. Glysal Asit kartuşları basitçe başlık içerisine yerleştirilerek kullanılabilir hale geliyor. Sonuç, soyma işleminin etkenliğini arttırıp, hızlandırıp daha konforlu hale getiriyor. işlem sonrası pullanmayı engelliyor.

 • Tedavi sonrası pullanmayı yok eder ya da azaltır.
 • Çok az yada hiç downtime, minimal iritasyon ve batma
 • Minimizes visible imperfections within minutes
 • Hemen cilt yüzeyinde parlaklık
 • Tradisyonel cilt yenileme metodlarına göre daha kısa süre, daha az ürün tüketimi
 • Her tür cilt tipinde kullanılabilir. En hassas ve kırılganlar dahil ince çizgiler, hyperpigmentasyon, yağlı ve akneli ciltler için idealdir.

ÜRÜNLER

g1

GLYSAL PREP

7X5% Gly 2% Sal pH 3.4
g2

GLYSAL PEEL

15% Gly 1.5% Sal pH 3.1
g3

GLYSAL PEEL MD

30% Gly 1.5% SAL pH 3.1
g4

DERMA BUILDER

Acetyl Octapeptide-3 içerir


estetik kayseri

 

buttonrandevubuttonsorugonder

Cihazlarımız

İletişim

ico-homeSimetri Estetik | Merkez
Alpaslan Mah.
Şht. Ütgm. Mustafa Şimşek Bulv.
Başyazıcıoğlu Apt. 105/A
Melikgazi / KAYSERİ
Telefon:
0530 291 54 18
0533 163 84 10
0352 235 44 66
E-Posta:
info@simetriestetik.com.tr

ico-homeSimetri : Dünyam Hastanesi
Telefon
0352 207 77 20

facebook
instagram

odeme kolayliklari3