• 0352 235 4466
  • 0533 163 8410
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Syneron Elaser Diode Lazer

Diode Lazer Epilasyon

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Diode Lazer, KayseriDiode + RF 810 + 915 nm Lazer Cihazı

Diode Lazer Epilasyon, Kayseri

Diode lazerler dünyada yaygın olarak kullanılan epilasyon lazerleridir. Bu lazer ışınları teknik özellikleri nedeni ile alexandrite lazerlerden daha derine ilerler. Diode lazerlerin bu özellikleri sayesinde sırt, kol, omuz gibi derin yerleşimli kıllarda daha iyi sonuçlar elde edilir.

Diode lazerler yine özel bölgelerden olan ve diğer lazerlerin yeterince başarı sağlayamadığı yüz bölgesinde de etkili ve başarılı epilasyon sağlar. Yüz bölgesi özellikle hormon duyarlı kıl yapısı nedeniyle diğer lazerlerin zayıf kaldığı bir bölgedir.

Diode lazerler dalga uzunluklarının uzun olması nedeni ile hem açık hem de koyu cilt tiplerinde kullanılabilir. Diode lazerler asıl olarak kalın tüylerde etkilidir. Bununla birlikte bir kısım ince tüyde de etkili olabilmektedirler.

Özellikle alexandrite lazerlerin başarılı olamadıkları her durumda diode lazer tercih edilmeli denenmelidir. Bu nedenlerle bizce diode lazer bir lazer kliniğinde mutlaka bulunması gereken en önemli lazerdir.

Hormonal nedenli tüylenmelerde de diode lazerleri önermekteyiz.

Diode lazerler diğer lazerlerden farklı teknik özelliklere sahiptir. Teknik farklardan biri diode lazerin ciltte alexandrite lazerden daha derine inebilmesidir. Bu derinlik en derindeki kıl köklerine kadar ulaşmaya olanak sağlar. Küçük miktardaki bu derinlik deri içinde büyük bir derinliğe denk gelir. Bu nedenle önemlidir. Deri sırt gibi bölgelerde daha kalındır. Lazer bilindiği gibi kıl köklerine etki ederek epilasyon sağlar. Lazer kıl köklerine yeterince ulaşamazsa etkisi sınırlı kalır. Beklenen epilasyon başarısı sağlanamaz.

Diode lazer kıl kökleri derinde olan bölgelerde de etkili epilasyon sağlayabilir. Bu durum özellikle yüz bölgesinde ve erkeklerdeki sırt, omuz epilasyonunda avantaj sağlar. Diode lazerin bir başka özelliği ise melanin tarafından daha az tutulmasıdır. Aslında bu kıl kökü etkinliği için istenmeyen bir durumdur. Koyu cilt yapısına sahip olan kişilerde ise bu durum avantaj sağlar. Diod lazer bu özelliği sayesinde alexandrite lazerin uygulanamadığı koyu renk ciltlerde de kullanılabilir. Koyu ciltler için en iyi lazerlerden biri diode lazerdir. Diode lazer epilasyon ince tüylerde de başarılı olmaktadır.

Diode epilasyon tüm vücut bölgelerindeki kalın kıllarda da son derece etkili bir lazerdir. Diode lazerin genital dahil her bölgede başarı sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yöntemle vücutta lazer uygulanabilen her bölgede epilasyon yapılabilir.

 


estetik kayseri
buttonrandevubuttonsorugonderbuttonsiziarayalim

Cihazlarımız

İletişim

E : [email protected]
T : +90 352 235 44 66
F : +90 352 235 44 66

ico-homeSimetri Estetik | Merkez
Alpaslan Mah.Mustafaşimşek Bulv.
Başyazıcıoğlu apt 105
Melikgazi, Kayseri

facebook
instagram
twitter
odeme kolayliklari3