buttonsorugonder  buttonrandevu  buttonsiziarayalim

Kırışıklık Tedavisi, Kayseri

Kırışıklık Tedavisi, KayseriKırışıklıklar Nasıl Olur?

Yüzümüzde mimiklerimizi her hareket ettirdiğimizde yani güldüğümüz, kızdığımız, şaşırdığımız zaman cilt altındaki kaslar hareket eder. Bu hareketlerin sürekli tekrarlanmaları ile zamanla yüzümüzde kırışıklıklar oluşur. Bu kırışıklıklara dinamik kırışıklıklar adı verilir.

Kişinin mimiklerini kullanma sıklığı, güneşe maruz kaldığı süre, cilt ve kas yapısı, yaş ve cinsiyet bu kırışıklıkların seviyesinde belirleyicidir.

eMatrix Fraksiyonel Radyofrekans

eMatrix günümüzde kişilerin her geçen gün daha fazla talep gösterdikleri fraksiyonel ablatif kırışıklık azaltma / cilt resurfacing uygulamalarını Syneron'a özel Sublative RF teknolojisiyle (Fraksiyonel Bi-Polar Radyo Frekans) daha da ileri götüren taşınabilir, güçlü bir çözümdür.

SelectPulse özelliğiyle ablasyonun derinliği ve gerekli resurfacing işleminin derecesi, kişinin ihtiyaçlarına göre ayarlanır.

Kırışıklık Tedavisinde Etkin Sonuçlar

  • Hastalar için sosyal hayatlarından asgari düzeyde uzak kalma imkanı.
  • Tüm cilt tipleri için Radyo Frekans enerjisi ve derin dermal ısı yayılımının klinik etkisiyle sıkılaşmış cilt görüntüsü.
  • Topikal anestezi ile tolere edilebilen uygulamalar.
  • Kolay ve güvenli prosedürler.
  • Çok hızlı uygulamalar: Tüm yüz uygulaması toplam 20 dakika.
  • Kısa uygulama protokolü : 3 uygulama 4 hafta arayla.

Kırışıklık Gidermede Matrix RF™ Fraksiyonel Uygulama Nasıl Çalışır?

eMatrix, etkin ve kontrollü fraksiyonel uygulamalar ile fraksiyonel radyo frekans teknolojisini içeren Matrix RF teknolojisini kullanır. Matrix RF ile uygulamada, her bir atış, standart 64 matriks noktalı veya 144 matriks noktalı yüksek yoğunluklu bir düzenekten iletilen radyo frekans enerjisi yayar.

RF enerjisi, matriks noktaları bölgesinde maksimuma ulaşan doku hasarıyla birlikte, matriks noktaları çevresindeki dokuda hızlanmış iyileşme ile desteklenen bir cilt hasarı oluşturur. Bu sistemin SelectPulse özelliği sayesinde değişik cilt tipleri ve cilt rahatsızlıklarının üstesinden gelmek mümkün olmaktadır.

Kırışıklık Tedavisi - eMatrix Fraksiyonel Radyofrekans, Kayseri

 

 

Yorumlar   

0 #2 Simetri Estetik 02-02-2016 21:20
Alıntılandı ramazan:
hocam 31 yaşına girdim askerde zararlı güneş ışınlarına maruz kaldıgım için kırışıklıklarım var belirgin ve tenim ince

bunlardan kurtulmak istiyorum fiyatlardan ve etraftan cekindigim için burtdan yazmak istedim bilgi verme şansınız varmı ?

Merhabalar Ramazan Bey
Kırışıklıklarınız için ultraskin , dolgu , botoks, scarlet gibi pekçok seçenek mevcut.Öncelikle doktorlarimizin sizi görmesi ve uygun yönteme göre fiyat çıkarması gerekmektedir.Simetri Estetik olarak görüşmelerden ücret almamaktayiz. Dilediğiniz zaman 0352 235 44 66 dan randevu alarak misafirimiz olursunuz
Alıntı
0 #1 ramazan 02-02-2016 19:49
hocam 31 yaşına girdim askerde zararlı güneş ışınlarına maruz kaldıgım için kırışıklıklarım var belirgin ve tenim ince

bunlardan kurtulmak istiyorum fiyatlardan ve etraftan cekindigim için burtdan yazmak istedim bilgi verme şansınız varmı ?
Alıntı
sos-facebook   sos-instagram   sos-twitterodeme-kolayliklari3

İLETİŞİM

E : info@simetriestetik.com.tr
T : +90 352 235 44 66
F : +90 352 235 44 66

ico-homeSimetri Estetik | Merkez
Alpaslan Mah.Mustafaşimşek Bulv.
Başyazıcıoğlu apt 105
Melikgazi, Kayseri

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ